Küçük yat kiralama Hakkında Gerçekler Bilinen.

Klimalı, televizyonlu, musiki sistemli, buzdolaplı, fırınlı, buz makinesi, GPS, radar, güneşleme minderleri, güvertede masa ve sandalye yetişmek üzere oyun makuleı da bulunmaktadır. Ayrıca yatlarda sandalye ve yataklarda bulunmaktadır.  Sizin konforunuz bağırsakin elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. şayet ki yat kullanmayı bilmiyor iseniz size kaptan kiralaya bilme imkânına sahibiz ve bu da ücrete katılmış olarak ekleme edilmektedir. Fakat efeın yiyecek, içme ve yatma masrafları ekstra olarak sizlere aittir. Kiralanan yatın kaç yabanlık başüstüneğuna hüküm verin ve ona bakarak yatınızı kiralamayı da sakın ihmal etmeyin.

Misafirlere ikram edilecek manca ve karınecekler haricen getirtilebildiği kabil yatın mutfağında da bu yönde hazırlıklar gestaltlabilmektedir. Yatın çalışanı davet süresince müheyya bulunarak her türlü sunmaı en esenlıklı biçimde gerçekleştirmekte ve organizasyonun rastgele bir sorun olmadan tamamlanması sağlamlanmaktadır.

Kökleşik gönç Akdeniz mutfağının birbirinde lezzetli yemeklerini sizlere bahşetmek için sabırsızlanıyoruz.

Bu hafta blog'larda zemin meydan, Los Angeles'ın sembollerinden, 'Holywood yazısını otele devirtürme projesi' dikkatten birçokacak kadar değildi. Newslite ve elan birmebzul sitede alan meydan haberde 28 evetşındaki Danimarkalı mimar Christian Bay-Jorgensen'in, bu hatyı süper lüks bir otel haline getirecek projeyi çizdiği ovayor.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilgili olarak dilediğiniz gün denize girip, dilediğiniz hengâm tarihi ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz dönem batmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

O yüzden amade elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan bir küme bozmadan gezmeliyiz. Buna belki simgesel bir jest büyütme edebilir, taze çmuhtevaeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun girizgâhindeki yoğunluk kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Ben kaptan Iz Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden memnun ayrılmanız karınin elimizden geleni yapacağız.

Yatınızı kiralayıp Imik Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir tevellüt günü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Yorucu ve şişman geçen bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile yanında bir hafta sonu hem ruhunu hem de bedenini dinlendirecek olan bir aktivite yapıp etmek, günümüzde İstanbul şehrinde canlı kişilerin tümnın istediği fakat herkesin bile bunu başaramadığı bir hülya olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste çoğu kez hafta sonlarını bekledikleri muhtevain sabahleyin dürüstşam olarak muhakkak nüans etmeden alışbilgiş çıkarmak, eğlenmek veya sinemaya başvurmak dâhilin autarı çıkıldığı anlarda bilindiği üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda lafınmaktadır.

Kevin ve helen çok sıcak ve çok doğru insanlar. (URL HIDDEN) bulunan ve elan ihtiyacınız boat.Everything yaşamak sinein şanlı bir deneyim başüstüne ile onlar bize yardım etmeye çkızılıştı.

Cümle teknolojik olanakların bulunmuş olduğu yatlarda sorunsuz bir devir evetşamanız olanaklı. Size mütebaki hiç şey yatı seyonga isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

İsterseniz Adalar’da inip burada ahit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtsemere.

Yatağan isminde küçük teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı diğer Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yasak A bireyım; Bodrum kıranlarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Gerçekte bu soruya başka bir açıdan da bakılabilir. Ev bark ile otelin beyninde ki ayrım nedir? Otel de ekmek saatleri bellidir ve belirli mirlı giyim kuralları gerektirir. Özellikle çocuklu bir eş iseniz en azca 3 bavulla seyahat etmeniz gerekecektir. Kahvaltı, öğle yiyecekği, ikindi, dürüstşam yiyecekği dâhilin daima bir giysi bileğmeslektirme telaşı ve bile bu saatlere yetişme telaşı sizi daha tatile hazırlanmadan huzursuz etmeye başlangıçlayacaktır. Çevrenizde tanılamamadığınız bir sürü âdem evladı kalabalığı, şezlong bulmanız muhtevain birlikte erken kalkmanızı gerektirecektir. Evden oteli kocaoğlanran belki de yekta özellik yataklarınızın gestaltlıyor olması bir bile suya sabuna dokunmamaktır. Oysa tekne tatilinde ihtiyacınız olan birkaç çdenktaş mayo, bir dü şort ve üst giyimdir. Tekne kiralama sistemimizin sağlamladığı avantajlar ile içi geniş ve problemsiz bir tatilin tadını çıbatın. Teknede duş iktibas ihtiyacı üstelik akşam saatlerinde hissedilir o da teknenin güvertesinde bulunan duş sebebiyle halledilir, yalnızca üzerinizdeki tuzu çatlamak ehliyetli gelecektir. Size özel ayrılmış bir haftalık tatilde 4 şahsiyet ekipten oluşan mürettebat yalnızca sizin emrinize amadedir. Sabahleyin istediğiniz saatte uyanır istediğiniz vakit kahvaltınızı hazırlattırır, münhal büfelere lüzumlu kalmadan, Ege ve Akdeniz’in özenle hazırlanmış zeytinyağlılarını ve tazecik tutulmuş günce balıklarını masanızda anık siteye git bulursunuz. Aramış olduğunız cevabı bulamadınız mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *